Gościmy

Dzisiaj jest: 21 styczeń,2020 roku

Gacki, Gacki i po Gackach...

1 i 2 lipca udało się zebrać klubowiczów i sympatyków Nototenii na plenerowej imprezie towarzysko-integracyjnej w Gackach.

Image Image

 

Okazało się, że nie tylko nurkujemy, ale także świetnie gramy w siatkówkę (zwycięska drużyna zdobyła klubowe koszulki), wspinamy się po skałkach, gramy na gitarze, śpiewamy i tańczymy ciemną nocą pośrodku pola namiotowego.

W pierwszy dzień pogoda była paskudna, towarzystwo gromadziło się powoli w umówionym miejscu, błądząc po okolicy, szukając właściwych Gacek, łapiąc gumy. Ale pierwsze uczestniczki dzielnie przybyły do Gacek o 8 rano (brawa dla tych Pań :) Za to jak już się impreza rozkręciła, to zaczynając od testowania skuterów podwodnych płynnie przeszliśmy do grilla i ogniska, a tam już (przy butelkach tradycyjnej oranżady) zostaliśmy do (prawie) białego rana.
W drugi dzień pogoda okazała się duuużo lepsza - niektórym udało się zanurkować i odnaleźć wrak samochodu pod wodą. Inni wybrali pływanie połączone ze wspinaczką skałkową :-)

 

Najważniejsze, że udało się nam spotkać, poznać i porozmawiać nie tylko o tym, co jest naszą wspólną pasją.  W planach oczywiście także kolejne takie imprezy, ale przede wszystkich wyjazdy nurkowe, kolejne kursy i zdobywanie doświaczenia.

A ci, którzy nie dojechali, niech żałują. Było fantastycznie.

ImageImage

 

Zdjęcia już dostępne w galerii

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Klub wypraw nurkowych, Nurkowanie Kraków, Bochnia, Tychy, Busko Zdrój, Kazimierza Wielka, Nowy Sacz, Oswiecim, Tarnow. Turystyka nurkowa - Organizujemy safari nurkowe, Egipt Chorwacja, inne kraje. Kursy nurkowania, szkolenia nurkowe, CMAS, IANTD, PADI, Wypożyczalnia sprzętu nurkowego, nabijanie butli nurkowych. Nurkowania na Zakrzówku, nurkowania w Jaworznie, nurkowanie na koparkach. Tanie nurkowanie. Safari w Egipcie. Wraki północne. Nurkowanie Egipt.