Dzisiaj jest: 01 lipiec,2022 roku

Spotkanie w Starym Porcie

Zgodnie z odwieczną tradycją, nadeszła się pierwsza środa miesiąca. Pech jednak chciał, że wypadła ona w samym środku długiego weekendu.

Obawiając się o frekwencję na spotkaniu, przełożyliśmy nasze tradycyjne pogawędki w Starym Porcie na kolejną środę czyli na 10. maja. Godzina pozostaje bez zmian czyli 21.00. Miejsce w dalszym ciągu to samo (Tawerna Stary Port, ul. Straszewskiego, wejście od ul. Jabłonowskich), chociaż na ostatnim spotkaniu rozważaliśmy zmianę lokalu, z powodu braku możliwości rezerwowania miejsc.

Bardzo, bardzo, bardzo serdecznie zapraszamy na spotkanie - szczególnie tych, którzy jeszcze nie mieli okazji nas poznać na powierzchni.

Tych, którzy chcą rozpocząć przygodę z nurkowaniem.
Tych, którzy już zaczęli.
I wszystkich innych też.
Cool

W razie pytań zapraszamy na forum.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Klub wypraw nurkowych, Nurkowanie Kraków, Bochnia, Tychy, Busko Zdrój, Kazimierza Wielka, Nowy Sacz, Oswiecim, Tarnow. Turystyka nurkowa - Organizujemy safari nurkowe, Egipt Chorwacja, inne kraje. Kursy nurkowania, szkolenia nurkowe, CMAS, IANTD, PADI, Wypożyczalnia sprzętu nurkowego, nabijanie butli nurkowych. Nurkowania na Zakrzówku, nurkowania w Jaworznie, nurkowanie na koparkach. Tanie nurkowanie. Safari w Egipcie. Wraki północne. Nurkowanie Egipt.