Gościmy

Dzisiaj jest: 20 kwiecień,2018 roku

Wyjazd nurkowy Włochy - Wenecja, Y-40 Terme Millepini, Jezioro Garda
                                                        
                                                         
 
1 kwiecień - wyjazd z Krakowa do Wenecji - wieczorne zwiedzanie Wenecji, nocleg w hotelu
2 Kwiecień - nurkowanie Y-40 Terme Millepini, nocleg okolice jeziora Garda 
Kompleks znajduje się kilkanaście kilometrów od Wenecji. Zbiornik został otwarty 10 maja 2014 roku i tym samym stał się najgłębszym basenem na świecie - 40 metrów W zbiorniku znajdują się też strefy do treningu nurkowań technicznych, cztery jaskinie, oraz miejsca do ćwiczeń fotografii podwodnej. Cały obiekt zasilany jest w wodę z pobliskich term, dzięki czemu temperatura wody wynosi 32-34 stopnie Celsjusza, co w praktyce oznacza, że nie trzeba ubierać pianki.
3 kwiecień – nurkowanie Jezioro Grada , zwiedzanie okolić jeziora, nocleg w hotelu 
Jezioro Garda jest największym i najczystszym jeziorem we Włoszech. Jego maksymalna głębokość wynosi 346m, a średnia głębokość to 136m. Jezioro leży u stóp alpejskiego łańcucha Grupy Baldo i jest pochodzenia polodowcowego. Wokół jeziora Garda znajduje się wiele miasteczek turystycznych i kurortów, sprzyja temu łagodny klimat, dzięki któremu podziwiać można tu roślinność śródziemnomorską. Miejscowości wokół jeziora zachwycają zabytkową zabudową (historyczne centra miast, dawne zamki i fortece)
4 kwiecień - nurkowanie Jezioro Grada , zwiedzanie okolić jeziora, nocleg w hotelu 
5 kwiecień – powrót do Polski
  
                                           

Termin: 1-5 kwiecień 
Ilość miejsc : 8 
Cena : 400 Euro + 600 zł
Cena zwiera: wszystkie przejazdy, nurkowania, butla, balast , noclegi
Cena nie zawiera : ubezpieczenia, wyżywienia

Zapisy : Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć        tel. 505 919 228
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Klub wypraw nurkowych, Nurkowanie Kraków, Bochnia, Tychy, Busko Zdrój, Kazimierza Wielka, Nowy Sacz, Oswiecim, Tarnow. Turystyka nurkowa - Organizujemy safari nurkowe, Egipt Chorwacja, inne kraje. Kursy nurkowania, szkolenia nurkowe, CMAS, IANTD, PADI, Wypożyczalnia sprzętu nurkowego, nabijanie butli nurkowych. Nurkowania na Zakrzówku, nurkowania w Jaworznie, nurkowanie na koparkach. Tanie nurkowanie. Safari w Egipcie. Wraki północne. Nurkowanie Egipt.