Dzisiaj jest: 01 lipiec,2022 roku

Wyprawa nurkowa na Bali - Indonezja!


MIEJSCE: Bali – Indonezja

TERMIN: 24.03.2009 – 07.04.2009

CENA: 8500 pln*

CAŁKOWITA ILOŚĆ MIEJSC: 10 osób

Informacje o wyprawie:
Dariusz Szylko 0665959248 i Maciej Tomaszek 0601441260

 

Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć ; Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 

Image   Image

 

 *cena aktualna do 12 lutego. Może ulec zmianie ze względu na zmiany opłat lotniskowych oraz paliwowych naliczanych przez linie lotnicze.

CENA ZAWIERA:

Przelot z Warszawy do Denpasar i z powrotem. Zakwaterowanie według programu w Hotelu Palm Beach w Kucie wraz ze śniadaniami oraz noclegi w Amed. Pakiet nurkowań zgodnie z programem. Opiekę lokalnych dive masterów. Opiekę polskiego dive mastera i pilota. Powietrze i balast.
Transfery zgodnie z programem. Dwie wycieczki po wyspie zgodnie z programem.

CENA NIE ZAWIERA:

Wizy wjazdowej na Bali. Opłaty wylotowej pobieranej na lotnisku przed opuszczeniem wyspy. Biletów wstępów w trakcie zwiedzania. Obiadów i kolacji (należy założyć około 10 dolarów dziennie).

 

Image


Indonezja to kraj ponad trzynastu tysięcy wysp, a Bali jest jedną z najpiękniejszych wśród nich. Znana jest w świecie ze wspaniałych tropikalnych plaż, doskonałych miejsc do podziwiania podwodnego świata rafy koralowej oraz bogactwa przyrody i kultury. Dominującą cechą krajobrazu wyspy są okalające ją piaszczyste plaże, a w centrum wyniosłe góry, na zboczach których przycupnęły wszechobecne zielone tarasy pól ryżowych. Bali jest jedyną w Azji południowo-wschodniej ostoją hinduizmu, który decyduje o egzotycznym kolorycie lokalnej kultury.
Spotkać tu można więcej świątyń niż domów mieszkalnych. Kolorowe bazary kuszą tropikalnymi owocami oraz ogromną masą wyrobów rękodzielniczych, które będą stanowiły miłe wspomnienie z podróży.

Ta piękna, zielona wyspa posiada również doskonałe miejsca do nurkowania, które pozostawiają niezapomniane wspomnienia. Znajduje się tam wiele ciekawych, różniących się od siebie rejonów dla amatorów podwodnego świata, z odpowiednim zapleczem zarówno sprzętowym jak i noclegowym. Wokół Bali spotykamy zarówno stromo opadające ściany wokół wyspy Manjungan z przejrzystością nawet do 50m, sławne Tulamben u stóp wul kanu Gunung Agung, z czarnym, wulkanicznym wybrzeżem i znanym na całym świecie amerykańskim wrakiem z czasów II wojny światowej SS Liberty, nurkowania w prądzie w okolicach Nusa Penida. W programie naszej wyprawy znajdzie się nurkowanie w najpiękniejszych miejscach wyspy, zwiedzanie sztandarowch zabytków oraz zabawę w znanych na całym świecie surferskich klubach Kuta. Zakosztujemy egzotycznych lokalnych przysmaków podczas organizowanych specjalnie dla nas kolacji. Będzie również czas na pełny wypoczynek na atrakcyjnej plaży, przy której położony jest nasz hotel.Image

 

 

DZIEŃ 1
24 MARCA
Przelot z Warszawy (7:35) do Amsterdamu (9:45) a następnie z Amsterdamu
(13:15) do Hong-kongu (7:40 / 25 marca).

DZIEŃ 2
25 MARCA
Przelot z Hong Kongu (10:05) do Denspasar na Bali (14:50). Transfer do hotelu Palm Beach w Kucie. Zakwaterowanie. Wieczorne wyjście na kolację.

DZIEŃ 3
26 MARCA
Pierwsze dwa kontrolne nurkowania w okolicach Nusa Dua. Sprawdzenie umiejętności. Konfiguracja sprzętu.DZIEŃ 4
27 MARCA
Przejazd do Amed. Dwa popołudniowe nurkowania w Amed. Nocleg w Amed.

DZIEŃ 5
28 MARCA
Dwa nurkowania dzienne i jedno nocne w okolicach Tulamben. Nocleg w Amed.

DZIEŃ 6
29 MARCA
Dwa dzienna nurkowania w Tulamben. Nocleg w Amed.

DZIEŃ 7
30 MARCA

Dwa nurkowania w Menjangan. Powrót do hotelu w Kuta.

DZIEŃ 8
31 MARCA
Wycieczka w głąb wyspy. Zwiedzanie Kintamani, tarasów ryżowych w
Taglalang oraz świątyni Besakish.

DZIEŃ 9
1 KWIETNIA
Dwa nurkowania w Nusa Penida.

DZIEŃ 10
2 KWIETNIA

Dwa nurkowania w Nusa Penida (Manta Dive).

DZIEŃ 11
3 KWIETNIA
Nurkowania na wyspach Gili.

DZIEŃ 12
4 KWIETNIA
Wycieczka do świątyni Pura Ulun Danu Bratan oraz do Ubud.

DZIEŃ 13
5 KWIETNIA
Dzień wolny

DZIEŃ 14
6 KWIETNIA
Wylot z lotniska w Denpasar (16:00). Międzylądowanie w Hong-Kongu (20:45)

DZIEŃ 15
7 KWIETNIA
Przelot z Hong-kongu (00:05) do Amsterdamu (06:50) oraz przelot z
Amsterdamu (10:35) do Warszawy (12:30)

 

 

Image 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Klub wypraw nurkowych, Nurkowanie Kraków, Bochnia, Tychy, Busko Zdrój, Kazimierza Wielka, Nowy Sacz, Oswiecim, Tarnow. Turystyka nurkowa - Organizujemy safari nurkowe, Egipt Chorwacja, inne kraje. Kursy nurkowania, szkolenia nurkowe, CMAS, IANTD, PADI, Wypożyczalnia sprzętu nurkowego, nabijanie butli nurkowych. Nurkowania na Zakrzówku, nurkowania w Jaworznie, nurkowanie na koparkach. Tanie nurkowanie. Safari w Egipcie. Wraki północne. Nurkowanie Egipt.