Dzisiaj jest: 01 lipiec,2022 roku

Nurkowa noc na Zakrzówku!

 

Już 4 lipca zapraszamy wszystkich na niesamowitą noc na Zakrzówku!! Nocne nurkowania, grillowanie i świetna zabawa dla przyjaciół NOTOTENII! Zapraszamy naszych kursantów,  klubowiczów i tych, którzy wiedzą, że Nototenia potrafi się świetnie bawić również na powierzchni :)

 

Spotykamy się o godz: 18:00 w klubie, skąd zabieramy sprzęt na nocne nurkowania. Start imprezy na Zakrzówku o godz. 19:00.  Prosimy o potwierdzenie udziału mailem na adres Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 

Tak bawiliśmy się w poprzednich latach na naszych imprezach:

 

Gacki  2006

 

Wietrznice 2006

 

Wietrznice 2007 

 

 

 

 

Zapraszamy!! 

 

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Klub wypraw nurkowych, Nurkowanie Kraków, Bochnia, Tychy, Busko Zdrój, Kazimierza Wielka, Nowy Sacz, Oswiecim, Tarnow. Turystyka nurkowa - Organizujemy safari nurkowe, Egipt Chorwacja, inne kraje. Kursy nurkowania, szkolenia nurkowe, CMAS, IANTD, PADI, Wypożyczalnia sprzętu nurkowego, nabijanie butli nurkowych. Nurkowania na Zakrzówku, nurkowania w Jaworznie, nurkowanie na koparkach. Tanie nurkowanie. Safari w Egipcie. Wraki północne. Nurkowanie Egipt.