Dzisiaj jest: 22 kwiecień,2021 roku

Nowa strona Nototenii!

 

Uruchomiliśmy nową stronę internetową Nototenii.

Mamy nadzieję, że nowy, przeobrażony serwis naszego klubu spodoba się Wam i zachęci do dołączenia do nas nie tylko w wirtualnym świecie.

Strona jest w rozbudowie i podlega permanentnym ulepszeniom :), niedługo pojawią się kolejne informacje i uzupełnienia artykułów już istniejących. Już wkrótce zostanie uruchomione forum oraz galerie z naszych wypraw nurkowych.

Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi dotyczące serwisu.

 

Wraz z nową stroną wracamy do pierwszego logo Nototenii.  To powrót do starych, dobrych tradycji naszego klubu.

Image

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Klub wypraw nurkowych, Nurkowanie Kraków, Bochnia, Tychy, Busko Zdrój, Kazimierza Wielka, Nowy Sacz, Oswiecim, Tarnow. Turystyka nurkowa - Organizujemy safari nurkowe, Egipt Chorwacja, inne kraje. Kursy nurkowania, szkolenia nurkowe, CMAS, IANTD, PADI, Wypożyczalnia sprzętu nurkowego, nabijanie butli nurkowych. Nurkowania na Zakrzówku, nurkowania w Jaworznie, nurkowanie na koparkach. Tanie nurkowanie. Safari w Egipcie. Wraki północne. Nurkowanie Egipt.